Každý klient je pro mě jedinečný. Před každou masáží pečlivě zhodnotím vaše potřeby a přání. Díky mému individuálnímu přístupu se můžete těšit na masáž na míru, která přesně odpovídá vašim požadavkům.

Výhody mých masáží

Redukce stresu a úzkosti: masáže vám pomohou uvolnit napětí a zbavit se stresu. Zvýšení odolnosti proti fyzickému a psychickému stresu.

Zlepšení krevního oběhu: Pravidelná masáž podporuje zdravý krevní oběh a regeneraci těla.

Úleva od bolesti: Já terapeut vám pomohou zmírnit bolesti svalů a kloubů.

Podpora duševní pohody: Masáže přispívají k celkovému zlepšení psychické pohody a rovnováhy.

Použití Přírodních Produktů: Věřím v sílu přírody. Proto používám pouze nejkvalitnější přírodní oleje a esence, které nejen zvyšují účinnost masáže, ale také pečují o vaši pokožku. Vaše tělo si zaslouží to nejlepší, a já vám to poskytuji.

Závěrem terapie: Navrhnutí protahovacích nebo posilovacích cviků a doporučení vhodných doplňků na stravovaní 

Hloubková masáž

Perfektní masáž pro každého sportovce, víkendového sportovce nebo kohokoli jiného, ​​kdo má bolesti svalů.

Zaměřuje se na léčbu stavů, jako je lokalizovaná bolest, napětí, bolest a také nová nebo stará svalová poranění.  Těchto cílů je dosaženo snížením množství odpadního produktu ve svalu, který může vznikat namáhavou nebo opakovanou fyzickou aktivitou.

Sportovní ošetření je pevná, obvykle hloubková masáž, která má za cíl působit na všechny svalové vrstvy, vazy, šlachy i pojivovou tkáň. Záměrem je rozbít staré strukturní vzorce a umožnit volný tok živin a kyslíku do měkkých tkání.

I když je známo, že tento typ léčby je poněkud nepohodlný, uvědomujeme si, že ne každý trénuje, aby byl elitním sportovcem, a tak se tlak a použité techniky budou lišit, aby bylo zajištěno vaše individuální pohodlí.  Budete se cítit fantasticky a budete zcela připraveni postavit se zpět na nohy!

Krátkodobá bolest pro dlouhodobý zisk!

Manipulace s měkkou tkání

Ošetření měkké tkáně, kam řadíme kůži, podkoží, fascie a svaly jsou pro pohybovou soustavu velmi důležité díky jejich vzájemnému pohybu proti sobě. Mezi těmito vrstvami je tekutina, která zajišťuje jejich klouzání vůči sobě. K jejich aktivaci dochází při každém pohybu, jak při pohybu končetin tak při pohybu trupu. Pohyb pohybového sytému by nebyl možný, pokud by se všechny měkké tkáně také nepohybovaly, a to vzájemným protažením a posunem.

Pokud dojde k poruše měkkých tkání dochází ke zhoršení posunlivosti a pohyblivosti tkání. Při tomto stavu dochází k patologii aktivního i pasivního pohybu. Tento patologický stav není pouze omezen na jeden segment, ale také na centrální úroveň. Při poškození na této úrovni dochází k přestavbě pohybového stereotypu a ke změnám dynamiky páteře. Tento stav se upravuje manipulací měkkých tkání.

Cílem techniky měkkých tkání je návrat kluznosti a pohyblivosti. Mezi techniky měkkých tkání řadíme ošetření spoušťových bodů, protažení kůže, protažení pojivové řasy, léčení hlubokých fascií, působení tlakem. Také sem patří ošetření jizev, které jsou uloženy v měkkých tkáních a jdou skrze všechny tkáně. Při špatné kluznosti a pohyblivosti tkání v oblasti jizvy dochází ke vzniku tzv. aktivní jizvy. Ta často může být skrytou příčinou obtíží. Za ideální situace vše klouže a tím pádem nemáme žádné omezení nebo bolest.

Sledujte AŠ-Masáže

Dnes je úžasný den na masáž.

Kontakty